KMK Březové proti FK Rozvadovice

27.11.2022

Nedělní dopoledne slunečním svitem zalité, a hráči dvou nesmiřitelných družstev adrenalinem těla nabité.

Tak začal poslední zápas letošní divoké sezony. Drsňácký nástup borců v pruhovaných dresech ukázal jejich kvality, a již v prvních dvou minutách KMK zasadilo nelítostný gól do brány černého gólmana rozvadovických.  Nicméně odpověď protihráčů na sebe nedala dlouho čekat. V dalších pěti minutách divoké honičky po pažitu zasadil hráč modrých dresů patičkou loudavou, nedá se říci střelu, ale pomalého šneka do brány domácího mužstva.  Další gól z kopačky modrých byla šílená bomba kdy brankář domácích pouze zděšeně zamrkal a to bylo vše co se mu podařilo udělat. Nicméně pruhovaní si nedali oddechu a hustokrutě útočili. Podařilo se srovnat skóre na dva ku dvěma. Pískot rozhodčího ukončil první poločas plichtou. Veškerá honička tak přišla vniveč. A to si ještě někteří stěžovali, že proti slunci nic nevidí. Ale to byla zřejmá omluva jejich chyb, které brankář v černém na straně rozvadovických divoce kritizoval. Ale to již hráči v závěru zápasu nevydrželi a vyměnili ho za gólmana rychlonožku, který nepostál v bance, ale běhal po hřišti s úmyslem vlepit soupeři góla. Nakonec se mu to stejně nepodařilo.  Ve druhém poločase však padaly góly jako o závod. V zoufalství se někteří uchylovali, jak to nazval Jirka "ke hraní divadla", kdy se snažili křikem, ba přímo úděsným řevem, při kterém tuhla krev v žilách, přilákat pozornost rozhodčího. Tento pak měl nařídit přímý kop. Ale bystrý sudí prokoukl tuto zákeřnou hru na city a hodil nevšímáka. Hra nadále pokračovala v zběsilém tempu. Blankytní hosté splývající s blankytnou oblohou se ujali na několik, zdálo by se dlouhých minut vedení. Pruhovaní se po odpočinku před druhým poločasem radili jak zaskočit zákeřného rozvadovického barda. Strategie ovšem nevyšla a KMK inkasoval dva tvrdé góly. Rozvadovičtí jásali na zvratem v boji. Nakonec to ale pro hostující neskončilo zvratem v zápase, ale rozvratem. Březovští nasadili své nejlepší hráče a úsilí se vyplatilo. Podařilo se srovnat skóre na 5:5. Poslední minuty hry byly pro nervově labilní fanoušky hotovým peklem. Tato duševní masturbace byla ukončena orgasmem vítězství domácího mužstva, kdy se podařilo zasadit pruhovaným v posledních minutách před závěrečným pískotem rozhodčího, rozhodující góóól. Konečných 6:5 ve prospěch KMK Březové bylo zaslouženým závěrem sezony.

A teď už budeme čekat na další jarní mač, kdy naši skvělí borci prorazí v nové sezóně na první místa v tabulce.