Deštivé nedělní ráno,

týpci nastoupili na pažit,

vyhrát jim bylo dáno,

Zlej sen porazit.

Nedělní syrovina překvapila jak fanoušky, tak hráče. Zelená plocha Březovského drňáku byla hezky nasáklá a kluzká. To se odrazilo i v boji obou  manšaftů. Hned po úvodním hvizdu se rozjela rychlá hra. Hosté přikvačili v hojném počtu, aby mohli co nejrychleji střídat a nevyčerpali se. Březovští toto štěstí neměli. Na střídání byli pouze dva borečci. Tím byli ve značné nevýhodě. Výhodu ovšem měli v hojném počtu skandujících fanoušků, kteří zahřívali vnitřnosti opojnou tekutinou a povzbuzovali KMK k neskutečným výkonům. Tito pálili na bránu soupeře jako diví. Z počátku sice nebyly střely tak přesné, ale ukázaly hostům, co znamená probudit se ze zlého snu. I fanoušci byli poněkud zmateni. Z počátku nevěděli zda jim bylo naznačeno, jestli se mají do němoty "Zlít" nebo se jedná o divoké sny? První polovina zápasu byla ve znamení rychlé výměny míče a tlaku na obou stranách. Nebyla nouze o okopané kotníky a naražené bérce. Zároveň jsme zaznamenali několik přímých kopů bez viditelného úspěchu. Druhý poločas v polovině a stále bez úspěchu kterékoli strany. Nervozita hráčů se začala projevovat agresivitou. Hosté poplatní svému jménu byli tak zlí, až to sudí nevydržel a tasil na zlou devítku žluťáska. Domácí zuřivě pálili na golmana "Zlích", a ten odrážel vše co se jen kolem mihlo. Hostům se podařilo jedenkrát rozevlát síť za brankářem KMK, nicméně se jednalo o neplatný gól, neboť byl vhozen přímo z autu. Deset minut před koncem utkání přišel zásadní zvrat. V hromadném zmatku před brankou Zlého snu, se míč jakoby v podivném okamžiku vykutálel do šibenice hostů a proklouzl mezi rukama překvapeného golmana. Svou osudnou pouť ukončil v síti hostů. Do konce zápasu zbývalo ještě douhých 10 minut. Bylo to deset minut napjatých nervů a divokých potyček. Ale vytrvalost domácích a těžký nerv hostů přinesl vytoužené vítezství domácích. Závěrečný pískot rozhodčího ukončil tuto hustokrutou hru 1:0 pro KMK Březové. Tito opět potvrdili svou zdárnou cestu touto sezonou.