FC Štok Bílá Lhota proti KMK Březové

21.04.2023

Poklidné místo Bílá Lhota zažilo vlahý odpolední čas, který rozvířila divoká hra nejdrsnějších borců z vesnice, kteří se vášnivě honili za kulatým gumovým neposedou.  V prvních minutách zápasu bylo znát, že se nebude hrát v rukavičkách. Obě družstva divoce pobíhala a každý se snažil překvapit toho druhého rychlou fintou. Vbrzku padl gól a pak druhý. Takže téměř do konce prvního poločasu to vypadalo na plichtu. Vtom se KMK probudili a napálili to soupeřům těžce do sítě. Tím započala krutá porážka žlutých trik. Ačkoli vyráželi divoce před bránu soupeřícího týmu KMK a pálili na bránu jako ortodoxní uctívači adrenalinu, nebylo jim to nic platné. Golman hostujících vychytal vše co se jen zdánlivě mihlo kolem branky.  Nakonec jej ale ve druhém poločase dvakrát překonali, což ovšem byla chyba týmu, ale jistě ne jeho. Ale oproti tomu hosté v bílém se vyznamenali když se ujali vedení a s pocitem nadvlády nad gumovou koulí. Pak ovšem poněkud povolili a v mžiku inkasovali. Nakonec již v záchvatu vášně dotáhli na konečných 3:4, i když to vypadalo spíše z posledních sil na pokraji vyčerpání. Zasloužené vítězství s minimem faulů a bez divokých potyček si odvezli domů do Březové.

Tam v té Bíle Lhotě,

záleží víc na dresu,

i když hraji v rychlé botě,

v "bílém" vítězství si odnesu.

Což znamená, že Březováci zákeřně použili své nové bílé dresy, aby měli proti žlutým morální převahu. Prostě Bílá Lhota rovná se bílý dres. A jak se ukázalo, tak Štok neměl šanci. Dalo by se říci, že Štok pocítil šok. Ale tak to prostě bývá, že někdo musí prohrát. Popřejeme tedy vítězům a poraženým můžeme zalichotit tím, že snad příště mají šanci vyhrát.