Drsný boj v Bohuslavicích

13.04.2024

Tradičně v páteční podvečer za vlahého počasí na vymazleném hřišti v Bohuslavicích se po týdnu opět utkali týpci z Bohuslavic proti KMK Březové. Na tribuně se tetelili davy fanoušků popíjející podivné tekutiny, které jim dodávaly odvahu k povzbuzování místního mančaftu. Ten opět nastoupil v černorudě ďábelských dresech. KMK Březové tradičně libová bílá barva, která měla ve večerním přítmí symbolizovat nevinnost mladých panen. A jak by se dalo předpokládat, Ďáblové si nebrali žádné servítky a krutě tyto nevinné panny znásilnili v poměru 6:1. Ani sudímu se nedařilo toto násilí překazit tím, že tasil dva žluťásky. Kruté rány zasazovali obě strany do holení, břicha i hlavy. Výkřiky bolesti se rozléhaly vesnicí a nejspíše některým místním musela z tohoto tuhnout krev v žilách. Ukrutný mač se již od 4 minuty utkání přiklonil k rudým dresům, které krvavě zářily na zelené ploše a nedávali hostujícímu týmu téměř žádnou šanci. Malý hbitý belzebub s 99 na zádech používal své ďábelské reje k tomu, aby stále prudil před brankou soupeře. Zákeřně potom vpravil neposednou mičudu za záda golmana. Toto se mu povedlo již ve čtvrté minutě zápasu, kdy hlavou nasměroval ránu do sítě bílých. Další překvapivé okamžiky na sebe nedaly dlouho čekat. Dokonce i v posledních vteřinách prvního poločasu zaskórovali domácí, čímž dokonale zdecimovali morální kredit bílé nevinnosti. V důsledku neměli již hosté naději zvrátit nečekaný výsledný poměr. Neúnavná 99tka, která nikdy nestřídala, jménem Mi-Loš, která se pro tuto odvetu "Navrátila" z ohňů pekelných, jim to řádně osolila. To bylo nejspíše odvetou za prohraný zápas z minulého týdne. A KMK v tomto podcenili otrlost a vytrvalost rudých dresů.  Nadšení fanoušci hlaholili ve vítězném opojení a jistě se těší na další zápas, který jejich favorité dotáhnou do zářného konce.